Shkëlqen gruaja e Valonit (FOTO)

Futbollisti kosovar, Valon Behrami, pushimet e kësaj vere vendosi t’i kalojë në Ibiza në shoqëri të miqve të tij, përfshirë Pepe Reinan dhe Paolo Cannavaron, dy ish-bashkëlotjarë te Napoli.

E, në një darkë të shtruar së bashku, ajo që fitoi vëmendjen ishte gruaja e Valonit, Elena.

Kjo e fundit me një fustan të ngushtë arriti t’i vë në pah ‘asetet’ e saj në gjoks. Ndryshe, Valoni mund të rikthehet te Napoli gjatë këtij afati kalimtar. /Express/

asetet