Shkëlqen Berisha

Ndeshja e parë e gjysmëfinales së fazës së ‘play-offit’ ndërmjet Sigal Prishtinës dhe Golden Eagel Yllit i ka takuar prishtinasve të cilët shënuan fitore me rezultat 108:90

Lojtari më i dalluar te kryeqytetasit ishte Dardan Berisha me 33 pikë të shënuara, 5 kërcime, dhe 8 asistime.

Te Golden Eagel Ylli lojtari më i dalluar në këtë takim ishte Najje White me 26 pikë të shënuara, 8 kërcime, dhe 1 asistim.

Sigal Prishtina 

 

Prishtina

 

Golden Eagel Ylli

 

 

Ylli