Shikoni driblimet e Messit dhe reagimin e Guardiolas (VIDEO)

Lionel Messi ishte ‘egjel’ për lojtarët e Manchester Cityt, të cilëve ua dërgonte topin ndërmjet këmbëve.

Në një rast të tillë, shihet në foto se si reagoi Pep Guardiola, trajner i Bayernit.

 

reagimi i guariolas