Shikojeni rastet, golat dhe momentet diskutabile në ndeshjen Prishtina – Hajvalia (0:2)

Hajvalia mundi Prishtinën 2:0, në derbin e javës 22 të Raiffeisen Superligës.

‘Tribuna Channel’ sjell golat, rastet e ndeshjes, si dhe penaltinë e Hajvalisë, të kontestuar nga Prishtina, dhe mosakordimin e një penaltie për Prishtinën në pjesën e parë.

Në pamje dëgjohen edhe thirrjet e Plisave kundër lojtarëve dhe trajnerit Bylbyl Sokoli. (Gazeta Olle)