Shikojeni rastet e Feronikelit dhe superhuqjen e Ollurit (VIDEO)

Rastet e shumta të Feronikelit, nuk u kurorëzuan në gol. Mirëpo, ai i Mendurim Ollurit në minutat e fundit, kur nuk shënon nga një metër në portën e zbrazur, ishte për mbamendje.

Drenica luajti nga minuta 71 pa portierin Burim Sadiku që u ndëshkua me kartonin e kuq.

Ndeshja u mbyll 0:0.