Shikojeni festën e Drenicës

Torte dhe pije coca cola ose multi sola. Kjo është festa e Drenicës pas ndeshjes, të cilët pozojnë së bashku në një foto, duke treguar me gishtërinj numrin e golave të shënuar (3).

Kuqezinjtë mposhtën Besën 3:0, dhe fitorja ndaj një kandidati për titull, bënë që festa të mos mbarojë vetëm me 90 minutat në fushë. Drenicasit sapo kanë filluar të festojnë. (Gazeta Olle).

 

 

Foto: Hilmi Veliu