Shikojeni atmosferën e Plisave (VIDEO)

 

Shpalosja e flamurit gjigant nga tifozët e Prishtinës, Plisat në ndeshjen Sigal Prishtina – Sutjeska bëri bujë të madhe.

Plisat dhe klubi bardhekaltër e pritën në mënyrën më të mirë skuadrën malazeze, nga tifozët e së cilës u sulmua Prishtina javën e kaluar.