Sheshi ‘Nëna Tereza’ vishet kuqezi

Tre pikëshi i fituar ndaj Serbisë, padyshim që ka gëzuar të gjithë shqiptarët anë mbanë botës.

Festa e këtyre tri pikëve është duke u festuar në sheshin ‘Nëna Tereza’ ka filluar të mbushe me fanella dhe flamuj kombëtarë për të festuar fitoren ndaj Serbisë trasmeton GazetaOlle.com

11666225_891139414285037_8324936838493111062_n (1)

 

 

18798_947179078677849_8599495490946896705_n