Shënon Chelsea (VIDEO)

Chelsea ka kaluar në epërsi 1:0 ndaj PSG-së, në udhëtim.

Autor i golit ishte Ivanoviq në minutën 36.

Ai shënoi me kokë.

Ndërkohë, Shakhtar Donetskt dhe Bayern Munich po luajnë pa gola.