Shaqiri vendos edhe një emër në këpucët e tij

Futbollisti kosovar i Interit, Xherdan Shaqiri, e ka vendosur edhe një mbishkrim në këpucët e tij sportive. Përpos flamujve të Shqipërisë, Kosovës dhe Zvicrës, aty tashmë figuron edhe emri i motrës së tij, Medina.

Shaqiri e ka shpërndarë fotografinë në rrjetin social Instagram, duke marrë shumë komente dhe pëlqime. /Gazeta Olle

176389