Shaqiri vazhdon me reklama (FOTO)

Xherdan Shaqirit nuk po ia don aq fort me Interin, por po në botën e marketingut. Superylli kosovar është bërë pjesë e reklamës të firmës së famshme të orëve të dorës, “Hublot”.

Kompania e njohur e orëve ka publikuar foto me Shaqirin ku kosovari shihet me dy pronarët e kompanisë dhe me orën në dorë si pjesë reklamuese.

SHAQA