Shaqiri në Kosovë me aeroplan privat

Mesfushori kosovar Xherdan Shaqiri ndodhet në Kosovë. Futbollisti i Përfaqësueses Zvicrës dhe Interit, e ka vizituar vendlindjen me aeroplan privat.

Televizioni ‘Klan Kosova’ e ka zbuluar lajmin i cili ka bërë ‘zhurmë’ të madhe në Kosovë.