Shaqiri na bën të fala

Xherdan Shaqiri vazhdon ta shijojë formën e mirë te Interi, derisa disponimi i tij përpos fushës së lojës dhe asaj të stërvitjes, po vërehet edhe në rrjetet sociale.

“Të fala nga Cagliari”, shkroi futbollisti kosovar në Facebook, duke e postuar edhe një foto ku shihet i buzëqeshur duke e pritur me padurim sfidën ndaj Cagliarit.

Cagliari-Inter zhvillohet nesër mbrëma me fillim prej orës 20:45.