Shaqiri: Forza Inter

Xherdan Shaqiri është gati para ndeshjes së sotme të Europa Ligës me Interin. Skuadra e tij takohet me Sevillan në të 1/16-tën e finales.

Ylli kosovar pritet të luajë titullar. Ai ka postuar një foto në ‘Facebook’ dhe ‘Instagram’ ku ka shkruar: “Matchday! #Celtic#Inter! Forza Inter #EUL #XS91”.