Sfidë shumë e rëndësishme për Kosovën e Cyrihut

Kosova e Cyrihut do të ketë një ndeshje shumë të rëndësishme të dielën.

Skuadra shqiptare në Zvicër, Kosova e Cyrihut, një ndër më të suksesshmet në diasporës, të dielën do të ketë një ndeshje shumë të rëndësishme, shkruan albinfo.ch.

Kosova do të ndeshet me FC Schotz, në takimin që zhvillohet më 27 mars nga ora 15:30.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në kuadër të Kupës së Zvicrës dhe në rast fitore, do të mund të takohet me një skuadër nga Superliga zvicerane.

Kosova U-19 triumfon në vëllazëroren ndaj Shqipërisë

Spanjë – Shqipëri, publikohen formacionet zyrtare