“Sfidë e re, ambient i njëjtë” – Gjilani prezanton ardhjen e re

SC Gjilani nuk ka qenë aktiv në afatin kalimtar të janarit, megjithatë ka nënshkruar me një talent të madh.

Bëhet fjalë për Redon Ismajlin, i cili është prezantuar nga klubi me një video tejet të bukur.

Ismajli vjen nga akademia e klubit të Gjilanit, është vetëm 19 vjeçar dhe luan në rolin e mesfushorit.

/Gazeta Olle/

 

FC Ballkani zyrtarizon largimin e katër futbollistëve

Fatos Beqiraj kthehet në Mal të Zi, nënshkruan për Deçiqin e Tuzit