Sfida Prishtina – Bodo/Glimt transmetohet direkt në këtë televizion

FC Prishtina këtë mesjavë do ta luajë ndeshjen e parë të raundit të tretë në Ligën e Konferencës.

Të drejtuarit e Zekirija Ramadanit do të kenë përballë skuadrën norvegjeze, Bodo/Glimt.

Kjo sfidë do të luhet të enjten në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ndeshja në fjalë nis nga ora 20:00 dhe transmetohet në Klan Kosova dhe Art Motion.

Ndeshja e kthimit luhet një javë më pas në Norvegji.

Zyrtare: Florian Kamberi prezantohet tek skuadra e madhe angleze

Bode/Glimt ka arritu në Kosovë, te enjten takohet me FC Prishtinën