Erjon Kastrati dhe Ylli përfundimisht ndajnë rrugët

Super basketbollisti Erjon Kastrati, dhe kampioni aktual në Art Motion Superliga kanë ndarë rrugët.

Erjoni i cili ishte figura kyçe në sukseset e skuadrës nga Suhareka, karrierën e tij pritet ta vazhdoi përsësi në Kosovë.

Burimet e Gazetës OLLE mësojnë se skuadra e Trepçës është në pole position për të nënshkruar me përfaqësuesin e Kosovës në basketboll.

 

Prej 2 deri më 9 korrik në Gjakovë mbahet kampi tradicional

Zyrtare: Trepça bën goditjen e madhe në merkato, prezanton Erjon Kastratin