Semir Zeneli shënoi dhe asistoi, ja çfarë shkruan pas ndeshjes (FOTO)

Semir Zeneli ishte figura kryesore sot në fitoren e Dritës 2:1 ndaj Dukagjinit në barazh.

Sulmuesi realizoi golin e barazimit, derisa asistoi edhe te goli i dytë i shënuar nga Alban Shillova.

Pas ndeshjes, Zeneli nuk e ka fshehur gëzimin e tij, teksa në profilin e tij në Facebook ka shkruar se pa Dritën, Superliga nuk bën dritë.