Selfie me kryetaren

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Driton Kuka, së bashku me kampionen e dyfishtë të botës, xhudisten Majlinda Kelmendi dhe disa garues të tjerë kanë shfrytëzuar rastin të bëjnë selfie me kryetaren e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari.

 

“Ishte kënaqësi ne Shkodër si tifoze e xhudos ishte Mimoza Kusari dhe luftën e parë djali i saj një xhudist perspektiv e fitoj. Familja e sportit të xhudos po rritet … Judo Family”, shkruan Kuka në facebookun e tij