S’e harrojnë Liverpoolin

Dy ish-futbollistët e Liverpoolit, Pepe Reina dhe Xabi Alonzo, e kanë përcjellur së bashku ndeshjen që u zhvillua të dielën në mes Sauthamptonit dhe Liverpoolit (0:2).

Ata kanë bërë edhe disa fotografi të cilat janë publikuar nga Reina në ‘Twitter’.

Siç duket, Liverpooli u ka mbetur në zemër futbollistëve spanjoll.

Reina dhe Alonzo tashmë aktivizohen për Bayern Munchen.