Scherzinger me Pajtim Kasamin, Lewis Hamilton bëhet hor duke ia uruar ditëlindjen

Pajtim Kasami po shijon pushimet më të mira të mundshme. Ai ndodhet në pllazhet e Greqisë, bashkë me ish-të dashurën e pilotit të Formula 1, Leëis Hamilton, Nicole Scherzinger.

Madje në fotot e bëra nga paparacit, Kasami shihet duke u puthur me Scherzingerin.

Bashkë me ta është edhe aktori i mirënjohur shqiptar, Blerim Destani.

Mirëpo, e hëna e 29 qershorit kur u publikuan fotot ishte e veçantë për Scherzingerin, pasi ajo festonte ditëlindjen. Ndërkohë, ish-kampioni i Botës, Hamilton, shfrytëzoi Instagramin e tij për t’ia uruar ditëlindjen, në kohën kur ajo qëndronte në krahët e sulmuesit shqiptar të Olympiakosit dhe Zvicrës.

Madje, Hamilton postoi edhe një foto gjatë kohës sa ishte bashkë me Nicolen.

urimi

Në urim ai tha se momentet që kaluan së bashku nuk do të harrohen. “Të urojë gjitha të mirat për ditëlindje dhe ndoshta Zoti do të vazhdojë të bekojë në të gjitha ato që po bënë”, shkroi ndër të tjera Hamilton, shkruan Blick.ch, përcjell GazetaOlle.com.

kasami

paj

pa

kasami2

p