Satta tregon më shumë se ç’duhet

Modelja e njohur italiane Melissa Satta dhe e dashura e futbollistit të Schalkes Kevin Prince Boateng, gjatë provomimt të një buzëkuqi është zënë në ‘offside’.

Satta nuk ishte e kujdesshme me fustanin e saj duke treguar të brendshmet e saja.

 

Untitled 1

 

Untitled