Sanchez: Nuk më filmuan duke bërë seks (FOTO)

Futbollisti i Arsenalit, Alexis Sanchez insiston se nuk i ka lejuar miqtë e tij që të filmojnë në mënyrë sekrete, ndërsa ai ishte duke kryer marrëdhënie intime me ish të dashurën e tij Valentina Roth.

Ylli kilian është në qëndër të vëmëndjes të mediave rozë pasi ish e dashura, pretendon se kiliani ka lejuar shokët që ta filmojnë, ndërsa bënin seks. Por Sanchez shprehet se historia është shpifje.

Ngjarja mendohet se ka ndodhur në shtëpinë e tij në Santiago.

Valentina Roth, ish-gjimnaste olimpike, thotë se tani e urren futbollistin dhe nuk do ia falë kurrë veprimin e tij.

s sa