Samuel Eto’o filmohet duke sulmuar një person jashtë stadiumit ku u luajt Brazil-Koreja e Jugut (VIDEO)

Pamje tronditëse të legjendës së futbollit dhe presidentit aktual të Federatës së Futbollit të Kamerunit, Samuel Eto’o, duke sulmuar një burrë jashtë një stadiumi në Kupën e Botës në Katar, janë bërë shumë virale.

Eto’o është filmuar jashtë stadiumit 974, ku u luajt ndeshja Brazil-Koreja e Jugut këtë të hënë, me brazilianët që kaluan në çerekfinale.

Nga pamjet e bëra publike në fillim, Eto’o duket i lumtur duke bërë foto me fansat, ndërsa largohet nga stadium, përpara se një burrë me një videokamer t’i afrohet në të djathtën e tij.

Ata shihen duke shkëmbyer disa fjalë, përpara se Eto’o të sulmojë burrin që po e filmonte.

Është e paqartë se çfarë ai person i tha ish-futbollistit që u acarua aq keq, por ai nuk u përmbajt dhe filloi të shtyjë kameramanin.

E kërkuan top klubet evropiane, Gundogan merr vendim për të ardhmen

Nga më i bukuri e më qesharaku, deri te legjenda absolute e Zvicrës – Ja kë zgjedh Xherdan Shaqiri