Sammer publikon një lajm të keq për Bayernin

Bayerni do të takohet me Porton në udhëtim, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Drejtori sportiv, Mathias Sammer, ka zbuluar lajmin e keq për skuadrën e tij.

Ai ka shkruar në Tëitter, se Bayerni udhëton në Portugali pa Bastian Schëeinsteigerin dhe Franc Riberyn, të dy të lënduar. (Gazeta Olle)

bb