Sagna dhe ‘bomba’ e tij (FOTO)

Mbrojtësi i Manchester Cityt, Bacary Sagna nuk po ja donë vetëm me futboll, pasi atij po i shkon shumë mirë edhe në jetën private.

Sagna ka një nga femrat më seksi në Francë për grua, Ludivine Kadri, e cila të mahnitë me linjat e saj trupore.

Për më shumë shikojeni bukuroshen e Sagnas.

s sa sagsagnsagnaa