Sadiku ndahet me Vushtrrinë, vendos shpejtë për të ardhmen

Portieri vushtrrias Burim Sadiku nuk do ta vazhdojë karrierën në Vushtrri.

Ai pas vetëm gjashtë muajsh është ndër më këtë skuadër dhe thotë  që shumë shpejtë do të vendos për të ardhmen.

“Nuk besoj që do të qëndroj në Vushtrri. Kam pasur kontratë vetëm për gjashtë muaj dhe më ka përfunduar. Do të vendosi ditëve në vijim se ku do të vazhdojë”, ka thënë Sadiku për Gazetaolle.com.

Sadiku më parë ka mbrojtur edhe ngjyrat e Trepçës, Hysit e Drenicës. /olle/