Sadik-Gashi, sfida mbyllet 2:2

Berat Sadik dhe Shkëlzen Gashi kanë shënuar gola në sfidën kundër njëri tjetrit, Thun-Basel.

Sadik shënoi dy gola për skuadrën e tij, derisa për Baselin një herë realizoi Gashi.

Sfida mes shqiptarëve u mbyll në paqe, pasi që skuadrat barazuan 2:2.