Sa e re e dashura e Romarios

Jeta romantike e legjendës braziliane, Romario, është bërë temë e mediave në vendlindjen e tij që pas lidhjes me bukuroshen e re, Dixie Pratt.

48-vjeçari dhe 19-vjeçarja janë në lidhje që nga tetori i kaluar, ndërsa ata vazhdimisht publikojnë fotografi në rrjetet sociale për të treguar se janë të dashuruar.

Në bazë të asaj që shihet, diferenca në moshë nuk i pengon aspak.

romario 1

romario 3

romario 2

romario 4