Rrahmani: Jam shumë i lumtur që jam pjesë e Kosovës, dua të jap maksimumin tim

Albion Rrahmani ka folur pas stërvitjes së fundit të Kombëtares së Kosovës para nisjes për në Armeni. 
Ai është shprehur i lumtur me rikthimin e tij te Kombëtarja e Kosovës dhe shtoi se do ta jap maksimumin në këto ndeshje.
“Jam shumë i lumtur që përsëri jam pjesë e Kombëtares pas lëndimit. Tani jam i gatshëm të jap 100% tim” tha Rrahmani.

Aliti: Shpresojmë në rezultate pozitive dhe të njihemi më mirë me trajnerin

Interesim i lartë nga tifozët kuqezinj, ja sa bileta janë shitur deri tani për miqësoren e Shqipërisë me Kilin