Rrahmani i jep fund lidhjes me aktoren e njohur shqiptare

Disa muaj më parë lidhja mes aktores shqiptare, Anna Lika dhe futbollistin Amir Rrahmani, ishte titulli kryesor në mediet rozë.

View this post on Instagram

#sirena 😂

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚𝐢𝐬 𝐋𝐢𝐤𝐚 (@anna_lika) on

Çifti pranoi në heshtje romancën pasi u kapën “mat” nga ndjekësit, herë nga fotot në të njëjtin vend e herë nga rrobat e njëjta që shkëmbenin.

Por të ketë zgjatur kaq pak romanca mes dyshes?

Në një kontroll të shpejt në Instagram aktorja dhe futbollisti nuk e ndjekin më njëri-tjetrin.

Kjo çon në dyshimet se i kanë dhënë fund lidhjes.