Ronaldon e kishte në shtratin e saj, tashmë ka fituar diçka tjetër (FOTO)

Modelja kolumbiane Nataly Rincon është një tifoze e zjarrtë e yllit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

Kjo e fundit pretendon se ka pasur një takim të nxehtë në Miami me yllin portugez.

Nataly tashmë e ka fituar vëmendjen e medieve ndërkombëtare pasi që fotot dhe postimet e saj po zbulohen nga mediat e huaja, raporton Gazetaolle.com. /Olle

1-22 2-23 3-15 4-12 5-8