Ronaldo në dyshime për ndeshjen ndaj Crystal Palace

Cristiano Ronaldo do të jetë në dyshim për ndeshjen e Manchester United, të dielën, kundër Crystal Palace, në ndeshjen e xhiros së 15-të të Premier League.
 
Sipas The Sun, golashënuesi portugez mund të ketë marrë një dëmtim në gju kur festoi golin e dytë kundër Arsenalit.
 
Edhe kështu, CR7 vazhdoi në fushë deri në minutën e 88-të, por u largua nga fusha dhe eci në një mënyrë të çuditshme.
 
Manchester United mundi Arsenalin, 3-2, me Ronaldon që shënoi dy herë dhe Bruno Fernandes shënoi golin tjetër.
 
Në këtë ndeshje do të debutojë trajneri i ri, Ralf Rangnick.

Dy muaj, tri ndeshje, disa prekje topi dhe lamtumirë: Besart Berisha largohet pa lënë gjurmë në futbollin kosovar

Kuka: Është koha që xhudo të shihet më ndryshe, të bëhet pjesë e sistemit edukativo-arsimor