Ronaldo ndan gëzimin e madh me fansat, do të ketë dy binjakë

Cristiano Ronaldo njihet si person familjar dhe shumë i dhënë pas fëmijëve.

 

Ylli i Mançesterit ka bërë publik një lajm të madh ditën e sotme duke ndarë me fansat se pret të bëhet baba i dy binjakëve me të dashurën e tij Georgina Rodriguez.

Ronaldo ka postuar një foto me të dashurën bashke me eko në dorë ku fotoja është bërë menjëherë virale duke thyer çdo rekord në rrjetet sociale.

“Me kënaqësi ju njoftojmë se po presim binjakë. Zemrat tona janë plot dashuri, mezi presim t’ju takojmë”, shkruan Ronaldo në rrjetet sociale.

Delegohen gjyqtarët e xhiros së 11-të në Ligën e Parë, ja kush i drejton ndeshjet kryesore

Barcelonës i dalin telashe me trajnerin e ri, ja sa duhet të paguajnë katalanasit për të marrë Xavin