Ronaldo me ish të dashurën e shqiptarit (FOTO)

Pasi u nda nga Irina Shajk, mediat spanjolle dhe italiane bëjnë me dije se ylli portugez Cristiano Ronaldo ka krijuar një lidhje të re.

Ai është parë përkrah modeles Alessia Tedeschi. Kjo e fundit është e njohura nga revistat rozë, pasi në të shkuarën ka pasur lidhje me Blerim Xhemailin dhe Marco Borrielon.

a al ale ales