Ronaldo humb papritur personin e dashur të familjes

Cristiano Ronaldo ka humbur një person të dashur të tij në një moshë mjaft të re.

 

Portugezi me anjë të një postimi në “Instagram” ka njoftuar se bashkëshortja e një miku të familjes së tij ka ndërruar jetë papritur javën e kaluar.

CR7 ngushëllon mikun e tij dhe i premton se do t’i qëndrojë afër ashtu si në çdo vështirësi të tyre.

“Ka raste kur gjithçka zë vendin e dytë, përfshirë edhe futbollin,” nis postimin Ronaldo.

Postimi i plotë:

Townsend: Nuk mendoj që Ronaldo e pa festimin tim sepse nuk do ma jepte fanellën

Suchoparek i Çekisë U21: Ndaj Kosovës U21 nevojitet përqendrim