Ronaldo “çmend” Messin me detajin e pabesueshëm në frizurën e re (FOTO)

Cristiano Ronaldo ka bërë diçka të pabesueshme në frizurën e tij. Mediat britanike kanë vërejtur diçka shumë interesante në foton e publikuar sot nga portugezi.

Në mes të kokës së tij, shihet numri 5, përcjellë “Lajmi.net”.

Ronaldo paralajmëron me këtë mesazh se këtë vit do të fitojë Topin e Artë numër pesë në karrierë.

Në fakt, pritshmëritë janë të tilla, pasi që Ronaldo ka fituar këtë edicion La Ligan dhe Ligën e Kampionëve.

19224874_1526531070742690_8874542708724951847_n

 

ka shkruar: “Ndonjëherë përgjigja më e mirë është të heshtin”.

Prokuroria spanjolle ka ngritur akuza ndaj portugezit për fshehjen e 14 milionë euro, por kjo mohohet nga Ronaldo.

Prokurorët pohojnë se lojtari e ka përdorur strukturën e vet biznesore të krijuar në vitin 2010 për t’i fshehur të ardhurat nga të drejtat e imazhit në Spanjë.

ronaldo-650x358