Ronaldinho, muzika, femrat (VIDEO)

Ronaldinho Gaucho nuk është protagonist vetëm në fushën e lojës, por së fundi edhe i një videoklipi të një grupi brazilian.

Ish-lojtari i PSG-së, Barcelonës dhe Milanit shihet në një festë në shtëpi ku janë të ftuara një mori femrash të bukura.

Klipi është xhiruar në shtëpinë e futbollistit, i cili aktualisht luan me klubin Querétaro të Meksikës.