Roma, telashe me Nainggolanin

Skuadra e Romës tashmë ka filluar të ketë disa keqkuptime me skuadrën e Napolit.

Romakët tashmë duhet të paguajnë pjesën e dytë prej 20 milionë euro për shërbimet e Nainggolanit, shkruan lajmi.net.

Sidoqoftë, Cagliari kërkon dhe dy milionë euro shtesë nëse skuadra e Romës arrin të kualifikohet në Ligën e Kampionëve.