Roma prezanton fanellat e dyta

Klubi i Romës i ka prezantuar fanellat e dyta që skuadra verdhekuqe do t’i veshë në edicionin e ri të garave.

Tre romanistët, Francesco Totti, Daniele De Rossi, Alessandro Florenzi si dhe belgu Radja Nainggolan, i kanë prezantuar fanellat e reja, të cilat siç shihen edhe në foto, janë shumë klasike.

114102706-4aa3d55b-ef78-4010-b246-ce8177fa1a04

093845124-15ee63f6-8f14-4cce-ae53-edf34449a781