Roma merr Pazzinin?

Roma është në kërkim të një sulmuesi të madh, mirëpo njëkohësisht i duhet edhe një i tillë për bankën rezervë pasi që në kryeqytet priten largime të mëdha.

Sipas “Corriere dello Sport”, verdhekuqët janë në kërkim të Giampaolo Pazzinit, i cili pëlqen një aventurë të re pas disa viteve nën fanellën kuqezi të Milanit.

Raportet shumë të mira që ndër vite i kanë Roma dhe Milan, mund të bëjnë që operacioni të mbyllet shpejtë. /Olle