Rita Ora këndon për futbollistët e Newcastlet (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ishte protagoniste në një ndej të organizuar pas çmimit ‘Bit Awards’, ku ishin të pranishëm edhe lojtarët e skuadrës Newcastle United transmeton ‘Gazeta Olle’.

Portieri Tim Krul, së bashku me Steven Taylor dhe Jac Colback, u argëtuan në maksimum me këngëtaren shqiptare teksa kjo e fundit këndoj për futbollistët. Të tre futbollistët e Newcastle United, pas kësaj dhuruan spektakël duke kënduar së bashku me këngëtaren.

 

rita ora