Risi në Be-Fit, tani me një instruktore më shumë në qendrën më të madhe të fitnesit në Gjilan

Be-Fit është qendra më e madhe e fitnesit në qytetin e Gjilanit dhe njëra nga më të mëdhatë në Kosovë.

Ky fitnes gjithmonë kujdesët për klientët e tij duke pasur pajisjet më të mira dhe më të reja në qytetin e Gjilanit.

Gjithashtu Be-Fit ka marrë në radhët e veta edhe instruktorët më të mirë në mënyrë që të kujdesën për klientët e tyre.

Risia e fundit në qendrën e fitnesit Be-Fit është se kanë marrë instruktoren e njohur Vlera Ramadani.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Be Fit (@befitgjilan)

Ka qenë pronari i Be-Fit, Ilaz Shkodra që ka prezantuar Vlerën në ambientet e fitnesit dhe i ka uruar asaj punë të mbarë.

Vlera është një vlerë e shtuar për fitnesin që ka edhe instruktorë të tjerë.

Në Be-Fit për klientët e tyre përkujdeset edhe instruktorja tjetër me përvojë të gjatë Nagjije Selime.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Be Fit (@befitgjilan)

Ndërsa pjesë e stafit të Be-Fit është edhe trajneri i njohur i fitnesit, Meriton Arifi.

Fitnesi është njëri nga rekreacionet më popullorë në botë pasi i ndihmon njerëzit të qëndrojnë të shëndetshëm dhe të ndihen më mirë. /Gazeta Olle/

Delegohen gjyqtarët e xhiros së gjashtë në Ligën e Parë

Guardiola me fjalë të mëdha për Haaland