Rikthim spektakolar, Drita shënon edhe golin e dytë dhe shkon në pushim me epërsi minimale

Drita ka rikthyer gjithçka në përballje me Ballkanin 2-1.

Ka qenë Blerim Krasniqi që me një gol spektakolar nga distanca në minutën e 44-të ka shënuar për epërsinë e gjilanasve.

Kësisoj 45 minutat e para u mbyllën me epërsinë minimale të Dritës 2-1.

Barazohen shifrat në derbin Drita – Ballkani

Drita merr fitore spektakolare me rikthim ndaj Ballkanit – rihapet gara për titull