Rihanna i vesh fanellat e lojtarëve…

Ylli i muzikës Pop, Rihanna ka vendosur të japë zërin e saj nëfilmin e animuar “Home”. Gjatë një interviste, këngëtarja ngaBarbadosi flet për eksperiencën e saj të re si dhe për mbrëmjen gala me Kombëtaren gjermane pas finales së Botërorit 2014.

“U argëtova shumë me yjet e Gjermanisë. Ata më dhuruan edhe disa fanella. Kompletet e Shvajnit dhe Mario Gotze vazhdoj t’i mbaj veshur edhe sot. Prej tyre marr vazhdimisht komplimente”, nënvizoi këngëtarja nga Barbadosi, e cila do udhëtojë drejt Argjentinës për filmin eanimuar.

“Në udhëtimin tim për në Argjentinë, fanellat e Gjermanisë më mirë do i lë në shtëpi”.

 

179566

 

 

179567