Rezultatet e Ligës së Dytë

Sot janë zhvilluar dy ndeshje të Ligës së Dytë në Grupin B, në kuadër të xhiros së 19-të.

Skuadra e Kamenicës e ka mposhtur Tefik Çangën në shtëpi duke fituar pastër 3:1, ndërsa Vjosa dhe Bashkimi i kanë ndarë pikët, me barazimin dramatik 2:2.

Java e 19-të – Liga e Dytë – Grupi B

Kamenica – Tefik Çanga 3:1
Vjosa – Bashkimi 2:2