Real Madridit i kthehen katër futbollistë të rëndësishëm për ndeshjen e dytë gjysmëfinale

Nesër zhvillohet ndeshja e kthimit gjysmëfinale mes Chelseas dhe Real Madridit.

Lajm i mirë për “Mbretërit” është rikthimi i disa lojtarëve të rëndësishëm si: Sergio Ramos, Ferland Mendy, Marcelo dhe Fede Valverde, shkruan Gazeta Olle.

Kujtojmë se gjysmëfinalja e parë në “Di Stefano”, u mbyll me barazim, 1-1.

Lista e plotë e të ftuarve: 

Gjysmëfinalja e së mërkurës zhvillohet në “Stamford Bridge”, me fillim nga ora 21:00. /Gazeta Olle/