Real – Juve, cilën e preferon Enrique në finale?

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka refuzuar të zgjedh mes Real Madridit dhe Juventusit për kundërshtar në finalen e Ligës së Kampionëve.

Gjiganti katalan ka siguruar plasmanin kurse Los Blancos ose Bianconerët do t’i bashkohen atyre në Berlin.

“Është një mbrëmje e madhe dhe jam i lumtur”, deklaroi Enrique pas ndeshjes me Bayern Munichun në Allianz Arena.