Reagim i ‘çmendur’ i Dani Alvesit pas refuzimit të kontratës (FOTO)

E refuzoi vazhdimin e kontratës me Barcelonën, kurse tani vjen me reagimin e çmendur. Është ky Dani Alves, që ka postuar një foto në Instagram, me pantollona të zhveshur.

Ai me njërën dorë mban pantollonat, kurse me tjetrën, mban gishtin në hundë, që bënë thirrje për heshtje.

“Jeta është një lojë e madhe, dhe unë jam një lojtar i vogël”, shkroi ai në foton që postoi.

Alves të enjten refuzoi përfundimisht vazhdimin e kontratës me katalunasit. (Gazeta Olle)